Nieocenione wsparcie Przyjaciół Orlika

Animatorzy pracujący na Orlikach nie organizowaliby tylu wspaniałych wydarzeń, gdyby nie wsparcie i pomoc osób, które dzielą się z nimi i okolicznymi mieszkańcami swoim zaangażowaniem i pasją, czyli Przyjaciół Orlika. Podczas Konferencji Nasz Orlik na Stadionie Narodowym w Warszawie osoby te zostały wyróżnione i otrzymały statuetki Super Orlika.

Norbert Borowiak 
Orlik w Szczawnie-Zdroju

Towarzyski, pełen pomysłów. Można na nim polegać o każdej porze dnia i nocy. Wspomagał organizację wielu turniejów i zajęć dla dzieci, zarówno w dniu samego wydarzenia jak i na etapie przygotowań np. promując imprezy w internecie. Podejmuje się zadań niemożliwych do wykonania, szuka rozwiązań, co w efekcie daje niesamowity rezultat.

Adrianna Wajda
Orlik w Brzostku 

Ada działa na Orliku od samego początku jego funkcjonowania. Wspiera inicjatywy sportowe i kulturalne, pomaga w ich przygotowaniu i koordynacji. Dzięki swojej kreatywności promuje to co dzieje się na Orliku nie tylko w internecie, ale i lokalnej prasie oraz telewizji. Spędza wiele godzin z aparatem w ręku, czego efektem są ciekawe fotorelacje dostępne dla wszystkich. Swoją osobowością wnosi na Orlik wiele radości i pozytywnej energii.

Beata Komosińska-Ferens 
Orlik w Ząbkach 

Jest obecna na każdym treningu oraz meczu ligowym. Społecznie pełni funkcję kierownika drużyny UKS Ząbkovia Ząbki. Współorganizowała gminne eliminacje Turnieju Orlika. Pomaga w organizacji imprez na Orliku: meczów z rodzicami (zawsze także w nich gra), meczów pokazowych. Podtrzymuje dobre kontakty z samorządem gminnym i mediami. Pomoże i to nie tylko w kwestiach sportowych, ale także w sprawach życia codziennego.

Krzysztof Jachnik 
Orlik w Kleszczowie

Instruktor Nordic Walking, biegacz amator oraz miłośnik siatkówki. Zawsze pogodny i uśmiechnięty. Lubi planować i organizować. Dzięki, między innymi, jego wsparciu udało się zorganizować wiele imprez sportowych. Pomaga przy organizacji takich imprez jak Polska Biega, Szybka Piątka, czy Rodzinne Soboty, które adresowane są do wszystkich mieszkańców gminy Kleszczewo. Jego doświadczenie Instruktorskie NW zostało również "wykorzystane" podczas cyklicznych zajęć, na których każdy chętny może nauczyć się lub doskonalić technikę maszerowania z kijami.

Galeria