Zarejestruj się i wygraj!

Jesteś pracownikiem na Orliku i bierzesz udział w Akademii Animatora? Ten konkurs skierowany jest właśnie do Ciebie! Na naszej stronie internetowej pojawiła się możliwość zarejestrowania swojej kandydatury do udziału w konkursie Super Orlika.

Jest to prestiżowa nagroda, którą chcemy podkreślić jak ważną rolę w świecie sportu pełni animator. Nagrody przyznawane są na dwa sposoby. 

Dwa Super Orliki otrzymają animatorzy, którzy zbiorą największą liczbę głosów oddanych na swoje zgłoszenie. O tym, kto otrzyma kolejne dwa zdecyduje kapituła. Zgłoś się do konkursu i opisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać, zbieraj głosy na swoją propozycję i zdobądź nagrody.

Każdy animator do konkursu może również zgłosić Przyjaciela Orlika. Przyjaciel Orlika to osoba, która wspiera animatora sportowego w jego działaniach. Może to być dyrektor ośrodka sportowego, burmistrz, wójt, wolontariusz czy sponsor medali. Każdy kto pomaga w realizacji ciekawych inicjatyw na Orliku. Zgłaszając osobę do konkursu w kategorii Przyjaciel Orlika należy opisać dlaczego dana osoba zasługuje na wyróżnienie.

Nie trać czasu, zarejestruj się już dziś!